Jizera_logo

Ubytování v rodinném hotelu
v samém centru Karlových Varů

již od 500,- Kč/noc

máme pro Vás připravené ubytování v apartmánu, jednolůžkových, dvoulůžkových, tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizorem a chladničkou

Snídaně formou švédských stolů (teplý i studený bufet)

je pro nás důležité, aby jste se v hotelu cítili jako doma. Proto je pro Vás každé ráno připravena vydatná snídaně. Abyste na výlety, popíjení třinácti pramenů nebo lázeňské procedury neodcházeli hladoví.

Recepce otevřena 24 hodin denně

recepce je tepajícím srdcem našeho hotelu. Proto musí pracovat 24 hodin denně. Jsme připraveni Vám poskytnout jakoukoliv informaci o Karlových Varech, lázeňských procedurách, karlovarských pramenech, zajímavých místech a tipech na výlety nejen po lázeňském městě, ale také jeho krásném okolí.

Internet WiFi v celém objektu ZDARMA

Bez informací to dnes nejde. Po celý Váš pobyt tedy jste u nás připojeni na internet. Pokud nedisponujete vlastním zařízením pro připojení k internetu, máme pro Vás k bezplatnému použití internetový kiosek (veřejný počítač).

Centrální umístění

Náš hotel je na samém kraji lázeňského území. Velká výhoda pro Vás. Pěšky se tedy za pár minut dostanete do samého srdce kolonád a lázeňského území, stejně jako na nákup potravin či do jedné z mnoha restaurací v těsné blízkosti hotelu, kde na Vás čeká výborná kuchyně za běžné, nikoliv lázeňské ceny.

Jedině s námi ušetříte za pobyt v lázních Karlovy Vary

Naši hosté si užívají lázně za lepší ceny. Máme pro Vás připraveny poukazy s naprosto bezkonkurenčními slevami, takže si můžete užívat lázní a nemusíte se obávat vysokých nákladů

Jsme tady pro vaše pohodlí a spokojenost.

Vítáme Vás Hotelu Jizera***

Share this Page